Çıkış
Üye Girişi
Kullanıcı Adı:
Parola:

Şifremi Unuttum! - Üyelik Koşulları

ÜYELİK KOŞULLARI


Bu Bölüm Sitenin Genel Kullanım Şartlarını, Bununla İlgili Genel Kuralları ve Yasal Sorumlulukları İçermektedir.


Lütfen, izmiridmanmerkezi.com’u kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen izmiridmanmerkezi.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve üye olmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

izmiridmanmerkezi.com belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. izmiridmanmerkezi.com'u ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir.


izmiridmanmerkezi.com üyesi olan herkese açık bir sitedir. Güncel tahmin için verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe ücrete tabidir.

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.

Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.

Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da doğrudan ÜYE sorumludur. Aynı şekilde ÜYE, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük ÜYE'ye aittir.

Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

Üyenin/Kullanıcının, internet sitesinin herhangi bir açığından (teknik, vs.) faydalanarak, izmiridmanmerkezi.com’a zarar vermesi, haksız bir menfaat sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması, internet sitesinin kötüye kullanılmasının izmiridmanmerkezi.com tarafından tespit edilmesi durumunda, izmiridmanmerkezi.com’un kanunundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme; kullanıcının üyeliğine son verme hakkı bulunmaktadır.

izmiridmanmerkezi.com'da sunulan görsel, yazısal içerik kişisel kullanım içindir. izmiridmanmerkezi.com'un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya izmiridmanmerkezi.com'un izni olmadan link vermek yasaktır.

Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı izmiridmanmerkezi.com’a ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

İşbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya izmiridmanmerkezi.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymaması nedeniyle, izmiridmanmerkezi.com tarafından geçici veya sürekli olarak üye'nin izmiridmanmerkezi.com'dan yararlanması engellenebilir ve/veya üyeliği iptal edilebilir.

Üye, diğer üyelerin ve ziyaretçilerin izmiridmanmerkezi.com’u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Verileri yanıltıcı hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliğinin sonlandırılacağı gibi bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

Üyeliği iptal etme ve hesap silme işlemi, üyenin talebi üzerine izmiridmanmerkezi.com tarafından yapılır. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.

izmiridmanmerkezi.com ya da üyenin kendisi tarafından sonlandırılan üye hesabına ait her türlü kaydı izmiridmanmerkezi.com silip silmemekte serbesttir, üye silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

Sitenin üyelerinin birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır.

Aynı zamanda bu sitede ziyaretçilere bilgi sağlamak ve kolaylık sağlamak amacı ile yer alan linkler (farklı internet sitelerine yönlendiren bağlantılar) ile ilgili riskler ziyaretçilere aittir.

Sitenin belirli yerlerinde bölüme özgü farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen ilgili kuralları kabul etmiş sayılır.

ÜYE, siteden faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. ÜYE işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle izmiridmanmerkezi.com’un uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin edecek olup, izmiridmanmerkezi.com, ÜYE'nin sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için ÜYE'ye aynen rücu hakkını haizdir.

Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.İZMİR İDMAN MERKEZİ
2019-Tüm Hakları Saklıdır. / www.izmiridmanmerkezi.com